Під час методичної декади маркетингу та туризму 01 листопада відбулася студентська конференція на тему: «Маркетингова освіта – шлях до успіху». Організатор конференції став викладач циклової комісії Володимир ХРАБАТИН. Мета конференції – обговорення тенденцій розвитку маркетингу в Україні,визначення основних тенденцій ринку маркетингових досліджень, знайомство з новими технологіями в маркетингу, обговорення можливих шляхів розвитку практичних аспектів в […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/11/Zagolovok.-Konferentsiya.-1-1210x642.jpg)