Кузнецова Віра Іванівна

Директор, кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня; викладач-методист, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти», знаком «А.С. Макаренка, Заслужений працівник освіти, Почесний працівник туризму.

З 1966 року працює в Івано-Франківському торгово-кулінарному училищі: майстер в/н, старший майстер в/н, заступник директора, а з 1984 року – директор. Віра Іванівна – творчий, здібний керівник, вмілий менеджер освіти, який працює і мислить по-сучасному, вірно прогнозує завдання завтрашнього дня.

Навчальний заклад, керований Вірою Іванівною, постійно займає призові місця в оглядах-конкурсах з різних напрямків діяльності серед ПТНЗ області та України.

 

Швець Людмила Павлівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач-методист, викладач вищої категорії, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти», знаком А.С. Макаренка, Почесний працівник туризму.

З 1975 року працює в Івано-Франківському торгово-кулінарному училищі на посаді майстра в/н груп продавців, спецпредметів, а з 2000 року – на посаді заступника директора з навчально-виробничої роботи. Має великий творчий досвід педагогічної роботи.

 

 

Волощук Вікторія Вікторівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи та соціальних питань, викладач вищої категорії.

З 2022 року – заступник директора Івано-Франківського коледжу РСіТ НУХТ з навчально-виховної роботи та соціальних питань.

Головне своє завдання вбачає у створенні творчої атмосфери в коледжі, яка б дала можливість виховувати духовно-багатого, здорового, морально-свідомого, справжнього патріота України.

Храбатин Олександра Ізидорівна

Завідувач навчально-методичним кабінетом

Категорія: спеціаліст вищої категорії, викладач – методист.

Педагогічний стаж роботи: 23 роки

В 2013 році, в рамках українсько-канадського проекту  пройшла стажування в Канаді та отримала сертифікат навчального курсу з інноваційних методик управління закладами професійно-технічної освіти та розробки навчальних програм.

В 2016 році отримала сертифікат про завершення навчальної програми в рамках українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування», який реалізувала Саскачеванська політехніка (Канада) протягом 2012-2016 рр.

В творчому доробку – низка методичних доповідей, розробок та рекомендацій, які є актуальними на сьогоднішній день.

Здельник Раїса Петрівна

Старший майстер

З 06.10.1984р. працює на посаді старшого майстра Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій. Впроваджує перспективні ідеї українсько-австрійскього проекту “Реформи ПТО в Україні”.

 

 

 

 

Бобяк Дмитро Іванович

керівник фізичного виховання

Працює в коледжі з 2023 року.

Химук Петро Андрійович

Посада: Начальник штабу цивільного захисту

Категорія: спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Педагогічний стаж роботи : 27 років

Дисципліни, що викладає: «Українська мова», “Українськалітература”, “Історія та культура України”