Кузнецова Віра Іванівна

Директор, кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня; викладач-методист, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти», знаком «А.С. Макаренка, Заслужений працівник освіти, Почесний працівник туризму.

З 1966 року працює в Івано-Франківському торгово-кулінарному училищі: майстер в/н, старший майстер в/н, заступник директора, а з 1984 року – директор. Віра Іванівна – творчий, здібний керівник, вмілий менеджер освіти, який працює і мислить по-сучасному, вірно прогнозує завдання завтрашнього дня.

Навчальний заклад, керований Вірою Іванівною, постійно займає призові місця в оглядах-конкурсах з різних напрямків діяльності серед ПТНЗ області та України.

Швець Людмила Павлівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач-методист, викладач вищої категорії, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти», знаком А.С. Макаренка, Почесний працівник туризму.

З 1975 року працює в Івано-Франківському торгово-кулінарному училищі на посаді майстра в/н груп продавців, спецпредметів, а з 2000 року – на посаді заступника директора з навчально-виробничої роботи. Має великий творчий досвід педагогічної роботи.

Стахів Олеся Григорівна

 

Заступник директора з навчально – виробничої та методичної роботи 

З 2010 року – заступник директора Івано-Франківського коледжу РСіТ НУХТ. Практикує проектну та науково-дослідницьку діяльність.

м

м

Хромей Мирослав Ярославович

Заступник директора з навчально-виховної роботи та соціальних питань, старший викладач вищої категорії.

З 2003 року – заступник директора Івано-Франківського коледжу РСіТ НУХТ з навчально-виховної роботи та соціальних питань.

Головне своє завдання вбачає у створенні творчої атмосфери в технікумі, яка б дала можливість виховувати духовно-багатого, морально-свідомого, справжнього патріота України.

Мажак Зоряна Михайлівна

Методист коледжу, викладач спецдисциплін груп готельного та туристичного напряму.

Методист з серпня 2017 року.

Працює над  розробко і розповсюдженням найкращих методів викладання та виховання.

Впроваджує інноваційні, інтерактивні методи навчання із використанням віртуального навчального середовища.

 

Здельник Раїса Петрівна

Старший майстер офіціантів, барменів, продавців.

З 06.10.1984р. працює на посаді старшого майстра Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій. Впроваджує перспективні ідеї українсько-австрійскього проекту “Реформи ПТО в Україні”.