Фінальний етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка 08 лютого 2020 року на базі університету імені Короля Данила відбувся фінальний етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. Дипломом ІІ ступеня нагороджена студентка Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ Стахів Марія. Грамотою Івано-Франківської обласної адміністрації  департаменту освіти, науки та молодіжної політики нагороджено викладача української мови Зінаїду Михайлівну Ступарик.  

Вітаємо переможців конкурсу інноваційних проектів «Моє місто майбутнього».

20 листопада 2019 року, студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ взяли участь у спільному проєкті Університету Короля Данила, Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківської торгово-промислової палати, Інформаційного центру ЄС в м. Івано-Франківську, Агенції новин Firtka.if.ua, Будівельної компанії Blago developer, Компанії ТОВ «Електролюкс Україна» та тренінгового центру “B2YOU” під керівництвом  творчих наставників Людмили Косовської та Надії Бучинської.

У конкурсі  взяли участь 70 учасників з 13 освітніх закладів області, вони представили понад 20 проєктів зі смарттехнологій, інфраструктури міста, гастрокультури, туристичної рекреації тощо.

Наш студент Адріан Клюфінський (наставник Людмила Косовська) переміг в індивідуальному заліку, – реалізація страв у хлібі через переносну торгівлю. Відповідно проєкту, вулицями Франківська їздитимуть візки, на яких реалізовуватимуть страви у хлібі та напої у крохмальному посуді.

Також у командному заліку третє місце здобула команда нашого коледжу у складі Лілії Ріпи, Марії Колодницької та Олега Гошія (наставник Надія Бучинська) , які презентували «Літнє кемпінгове містечко на Вовчинецьких горах»

XIV Міжнародна виставка-ярмарок високоякісних товарів та продуктів харчування “EKOGALA”, яка проходила протягом 6-7 грудня 2019 року в польському Жешуві у виставково-конгресному центрі G2A Arena Підкарпатського воєводства в Ясьонці, – це презентації, конференції, дегустації, шанс поповнити знання про продукти найвищої якості, пошук постачальників та покупців, реклама своїх товарів, а також можливість взяти участь в майстер-класах від професійних шеф-кухарів та вдосконалити кулінарне мистецтво.

Діяльність міжнародної виставки продуктів харчування найвищої якості  спрямована на розвиток органічного землеробства в Підкарпатському воєводстві.

Під час ярмарку відбувся Кулінарний конкурс, в якому взяли участь студенти навчальних закладів ресторанного напрямку з різних країн. Головним партнером конкурсу та підтримки є  Компанія ПРИМАТ, а суддями – шеф-кухарі кращих готелів і ресторанів Жешува.

Серед фіналістів, які змагалися в кухарському мистецтві, були і студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ Дорошенко Андрій та Висоцький Олександр.

Переможці Всеукраїнської студентської олімпіади

зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку за освітнім рівнем «молодший спеціаліст», у 2019 році стали:
зі спеціалізації «Готельне обслуговування»:
ІІ місце – Марія Окун (Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ)
зі спеціалізації «Ресторанне обслуговування»:
І місце – Надія Попович (Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ)
зі спеціальності «Харчові технології» – спеціалізації «Виробництво харчової продукції»:
І місце посіла Оксана Шевчук (Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ)
Вітаємо переможців, бажаємо успіхів їм і учасникам Олімпіади.

Професійної освіти України

 

  15-17 листопада 2018 року Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ взяв участь у Тридцять четвертій щорічній міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра –День студента 2018» та виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad» («Освіта за кордоном»), який відбувся у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) організований Товариством «Знання» й за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Коледж представила методист – Мажак Зоряна Михайлівна.
Метою виставки є презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних проектів, програм обміну студентами, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами та працевлаштування молоді, проведення семінарів, круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій у галузі освіти.
За підсумками конкурсу розробок навчальних закладів, коледж здобув золоту медаль в номінації «Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу» та почесне звання «Лідер професійної освіти України». Отримана нагорода свідчать про ефективну міжнародну діяльність нашого навчального закладу.

 

Тріумф 2018

13 квітня 2018 року в Івано-Франківському відбулось вручення ювілейної 15-ї премії “Тріумф”.

Ця акція проводиться з 2004 року з метою сприяння економічному розвитку міста та відзначення лідерів

підприємництва. “Тріумф” став молодшим братом спортивної премії “Ніка”.

Церемонія відбулась у Пасажі Гартенбергів. Конкурсною комісією було визначено 12 номінацій. Перемогу в номінації – Кращий навчальний заклад з підготовки робітничих кадрів здобув Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму.

 

Освіта і кар’єра 2018

19-21 квітня 2018 року Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ взяв участь у Тридцять третій щорічній міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2018» та виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad» («Освіта за кордоном»), який відбувся у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ). Коледж представили заступник директора з НВР – Стахів Олеся Григорівна та методист коледжу – Мажак Зоряна Михайлівна.

За підсумками конкурсу розробок навчальних закладів, коледж здобув золоту медаль в номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки». Отримана нагорода свідчать про ефективну міжнародну діяльність нашого навчального закладу.

Захід відбувся за організації Товариства «Знання» й за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Метою виставки є презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних проектів, програм обміну студентами, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами та працевлаштування молоді, проведення семінарів, круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій у галузі освіти.

Під час виставки організовано і конкурс, підсумками конкурсу розробок навчальних закладів, коледж здобув золоту медаль в номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки». Отримана нагорода свідчить про ефективну міжнародну діяльність нашого навчального закладу.

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018» на сьогоднішній день є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні.

 

 

ХІІ Європейський конкурс кулінарного мистецтва EKOGALA 2017

Студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму національного університету харчових технологій взяли участь у ХІІ Європейському конкурсі кулінарного мистецтва EKOGALA 2017, який відбувся у місті Жешув – Польща.

До участі у чемпіонаті були запрошені фахівці з кулінарної майстерності, студенти та учні профільних навчальних закладів, спеціалізованих шкіл із кулінарного мистецтва.

Коледж представляли студенти коледжу Пригродський Олег, студент гр КТ – 15 та Лук`янчук Анастасія студентка групи КОБ – 15 під керівництвом старшого майстра виробничого навчання Здельник Раїси Петрівни та досвідченого майстра виробничого навчання Драгинич Уляни Володимирівни.

За результатами конкурсу, журі визначили переможців та присвоїли студентам Нашого коледжу ІІ місце та нагородили срібними медалями переможців. Окрім нагород студентам було презентовано набори професійних ножів та інші цінні подарунки.

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо творчого натхнення.