Щиро вітаємо студентство з Міжнародним Днем студента! Недарма говорять, що майбутнє будь-якої країни у її молоді. Вже сьогодні нашій країні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої незалежної України. Переконані, що сплине небагато часу і ваш досвід, ваш професіоналізм визначатимуть долю нашої держави. Щиро зичимо вам натхнення, наполегливості та […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/11/Z-Dnem-studenta-1210x642.jpg)