![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/imgonline-com-ua-Compressed-N1JWpAiqsHxkO8eT-1210x642.jpg)
22 листопада 2019 року за ініціативою Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради (директор Ігор Максимчук) на базі Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій (директор Віра Кузнєцова) було розпочато ІІІ загальноміський турнір «Шкільна кулінарна ліга – 2019» серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Івано-Франківська. 26-го листопада відбувся відбірковий практичний тур, на якому учні готували дві страви : бутерброди до сніданку і салат. За роботою слідкувало професійне журі – викладачі та майстри виробничого навчання з кулінарних дисциплін коледжу, тому враховувалося все – і складність, і дотримання санітарно-гігієнічних норм під час приготування, і дотримання технології, ну, і, звичайно, презентація страви.