Зустріч з письменником , це – зустріч з живою книгою, яка розмовляє, розказує, відповідає на запитання, жартує. Це свого роду цікава пригода.
21 листопада 2019 року о 16 годині, в бібліотеці-філії №4 відбулося чудове літературне меню «Ключі від щастя». Живою книгою запросили побути письменницю, доктора філологічних наук, професора кафедри педагогіки початкової освіти Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ольгу Деркачову.

На цей захід були запрошені і студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ – група ГО-4 та їх класний керівник Хромей Галина Василівна.

Читальна зала бібліотеки ледь вмістила всіх любителів українського слова і якісної літератури.
В літературному меню були і цікава автобіографія письменниці, і курйозні випадки з життя, і відповіді на запитання слухачів. Несподіванкою для пані Олі був літературний іспит-лото, в якому їй прийшлося вибирати номер білета, а учасники з залу зачитували назву книги, котру коротенько презентувала письменниця. Такий тісний контакт промовця з аудиторією завжди пожвавлює атмосферу заходу.
В теплій, дружній компанії час минув непомітно. Всі розходилися зі словами: «До нових зустрічей».