15–16 листопада 2019 року методист Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ О.І. Храбатин взяла участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2019» та виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», яку проводять щорічно у м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім». На відкритті заходу були […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/0-02-05-bcc8dba1291804b5fadb7a3eadd6b38f4e241710f11057f3755053b6fe2e3e70_669cd1f-1210x642.jpg)