20 листопада 2019 року, студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ взяли участь у спільному проєкті Університету Короля Данила, Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківської торгово-промислової палати, Інформаційного центру ЄС в м. Івано-Франківську, Агенції новин Firtka.if.ua, Будівельної компанії Blago developer, Компанії ТОВ «Електролюкс Україна» та тренінгового центру “B2YOU” під керівництвом творчих наставників Людмили Косовської та […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/0-02-05-be6f8a8c144b06c94627c0a84d769ab820fe9a1104801230cca5b946b498c5f2_6cb237ba-960x642.jpg)