22 листопада 2019 року, педагоги та студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ взяли участь у молодіжному форумі «Живи та працюй в Україні» організованого Івано-Франківським обласним центром зайнятості спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Університетом Короля Данила для учнівської та студентської молоді на базі Університету Короля Данила за адресою: вул. […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/0-02-05-f3ab78f120ace9c3f8210b7a1c56a2e4803e8548eed8a63b69eb82e005dc51dd_1ea37bb0-1210x642.jpg)