13 листопада 2019 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, в рамках роботи «Клубу зустрічей з цікавими людьми», відбулася зустріч студентів групи АТ-21, працівників коледжу із письменницею та поетесою Ією Ходорівською. Ія Ходорівська – цікава людина, волонтер, активна учасниця фестивалю Української культури, член Української Асоціації Письменників. Зустріч пройшла в затишній […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/q3-1210x642.jpg)