З 28 жовтня по 01 листопада 2019 року шість педагогів Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ відповідно до запрошення громадської організації «Освітньої спілки Тельтов AVT» (Професійний освітній центр) взяли участь у Міжнародній Конференції вчителів в м. Тельтов (Німеччина). В рамках конференції були розглянуті такі питання: актуальний стан розвитку дуальної освіти в Німеччині та її […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/0-02-05-fc7e81cd19a84a529b4443ef9ecd8911648fc386f339c974b668002a8bc79353_aa78b7cf-1210x642.jpg)