Під час проведення декади готельно-ресторанного напряму відбуваються різні позаурочні заходи. Не оминули увагою і духовну тематику. Так, у приміщенні бібліотеки коледжу була організована чергова зустріч студентів з о. Михайлом ВІХТЕМ. Тема, яку цього разу зачепив о. Михайло ВІХОТЬ, стосувалася приготування до Різдвяного посту, а також важливості і необхідності очищення наших душ. Отець Михайло наголосив на […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/11/Zagolovky-1-1210x642.jpg)