Попереднє Наступне З 20 листопада в коледжі проходить декада циклової комісії готельно-ресторанного напряму.Майстри виробничого навчання разом зі студентами груп ресторанного напряму організували виставку коктейлів та тематичних столів. 21.11.23 в рамках декади викладач Ольга КАЛАКУРА провела відкрите заняття гуртка з предмету “Технологія приготування коктейлів” на тему: «Флаєринг як концептуальний вид сучасного мистецтва у сфері ресторанного обслуговування». […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/11/Dekada-1210x642.jpg)