![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/05/33-960x642.jpg)
Рогалики з повидлом – один
з найулюбленіших рецептів випічки до чаю
Існує безліч варіантів приготування цієї страви, але діти, якими опікується Служба у справах дітей знайшли свій найкращий, а ще «душевний» рецепт цих солодких спаколиків. І допомогли їм у цьому – майстри Івано-Франківський коледж РСіТ НУХТ![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/1f469_200d_1f373.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f950.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/1f469_200d_1f373.png)
Чому душевного, запитаєте Ви? Про це через пару рядків…
Сьогодні на майстер-класі досвідчені майстри коледжу навчали наших дітей секретам приготування тіста на дріжджах, розказували про особливі інгредієнти, завдяки яким випічка стає смачнішою, і показували як гарно сформувати кожен виріб. Кожна дитина змогла розкрити свої творчі здібності, а також спробували себе в професії пекаря![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/1f469_200d_1f373.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/1f469_200d_1f373.png)
Звичайно після цікавого процесу випічки дівчаток та хлопчиків запросили на чаювання з власноруч виробленими смаколиками.
А тепер про 10 кг душевного печива![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t66/1/16/1f493.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t66/1/16/1f493.png)
А душевне тому, що наші діти випікали його з особливими почуттями: любов’ю та вдячністю до наших Захисників![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Знаючи, що волонтери часто відвідують хворих бійців у військових шпиталях у нас дорослих з нашими дітьми виникла ідея: як ще можна потішити наших військових, подарувавши їм частинку тепла?
А ось як- власноруч виготовити смачне домашнє печиво![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t68/1/16/1f495.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t68/1/16/1f495.png)
Дякуємо ЗСУ та усім Захисникам за можливість творити радість для дітей![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t68/1/16/1f495.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t68/1/16/1f495.png)
Дякуємо адміністрації коледжу за цікавий майстер – клас, волонтерському центру ліцею-11 за допомогу для наших Захисників![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t68/1/16/1f495.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t68/1/16/1f495.png)