08 листопада 2019 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій з метою сприяння піднесення престижу української мови у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю викладачами Волощук В.В. та Савчук Л.М. було організовано та проведено […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/0-02-04-f433ec87398f5fb0d49ccfa2e7a994bf0510a92f0b2072c9e2dd528d694e01c2_9edea265-1210x642.jpg)