![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/05/24-1200x642.jpg)
Студентка другого курсу спеціальності «Туризм» Вікторія Винничук взяла участь в 5-й Всеукраїнській науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми та стратегії розвитку підприємництва, торгівлі і маркетингу в умовах сучасного ринку», яка відбулася в Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі.
Тема наукового дослідження «Використання кластерного підходу в сільському зеленому туризмі».