Ось і настав той день, коли студенти ВСП “Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ” підсумовують важливий етап у своєму житті. Сьогодні випускаємо 99 успішних, креативних студентів спеціальностей: 181 “Харчові технології”, 075 “Маркетинг”, 241 “Туризм”, 242 “Ресторанне обслуговування”, а також студентів, що навчалися за професіями “Офіціант”, “Кондитер” Наші випускники продемонстрували високий рівень теоретичних знань […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/17-1210x642.jpg)