2 квітня 2021 року у ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ» відбулася зустріч щодо продовження німецько-української співпраці Попри економічні негаразди, саме у Івано-Франківському фаховому коледжі ресторанного сервісу і туризму, для української молоді відкриваються великі можливості для успішної самореалізації. Допомогти студентам стати фахівцями, затребуваними на високооплачуваному європейському ринку праці, є стратегічною метою […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2021/04/2-nye_viber_2021-04-02_11-53-37-1210x642.jpg)