10 жовтня 2019 року, у Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ напередодні Дня Захисника України, свята Покрови проходили спортивні змагання «Козацькі забави». Метою проведення заходу було розширити кругозір студентів коледжу про козацтво; популяризувати фізичну культуру та спорт; сприяти патріотичному вихованню, виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки. У змаганнях взяли участь 10 команд «Козацькі перці», «Козаченьки», «Загін Петра Сагайдачного», «Острозька […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/0-02-0a-dd7dd6f77d5ab5cbe137ad537bee2968bea046e7f42aec06b7dc018f03fcd54e_34566d38-1210x642.jpg)