10 жовтня 2019 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулась студентська конференція за результатами проходження літньої практики із студентами в сучасних закладах ресторанного господарства міста Івано-Франківськ, а саме : “Гастробар Балкон”, “Pasage Gartenberg”, “Під Явором”, “Черчіль”, “Гражда”, “Лейбова Гора”, “Вінігрет”, “Палац-Морган”, “Корчма на озерах”. А також наші студенти проходили […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/0-02-0a-593e4b94af14f204169874da47241cac70cf6354478202d9463c2aab1e0c1955_d7c470d5-1210x642.jpg)