9 жовтня 2019 року студенти  Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ прийняли участь в історичному екскурсі «Мужність і відвага крізь покоління», що відбувся у бібліотеці-філії №4 (вул. Є. Коновальця 132а) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради. Покрова, козацтво, УПА, День захисника України – ось ці чотири теми об’єднали у масовому заході, на якому привернули увагу наших студентів до того, що означають ці свята і чому їх ми святкуємо саме разом 14 жовтня.
Під час заходу було проведено вікторину «А чи ви знаєте історію Козацтва?», в якій була розминка, з цікавими запитаннями; гра – доповнити прислів’я; конкурс «естафета»; а також чарівна скринька захопила не тільки студентів, але й викладачів і бібліотекарів. З цікавою доповіддю виступили студенти нашого коледжу групи КОБ-20, Сірко Є. – «Історія козацтва, як воно було»,  Духович Ю. – «Як утворилося УПА», Сікора Х. – «Про мужність і відвагу українських вояків сьогодні».
Пісня «Повертайся живим» та « Прошу в неба» не залишила нікого байдужим усі уважно слухали та низько вклонялися тим хто захищав, захищає і ще буде захищати нашу неньку – Україну. Наприкінці екскурсу бібліотекар  нашого коледжу Перепічка Уляна Зіновіївна наголосила, що ми з вами живемо на українській землі і повинні знати своїх воїнів – захисників. Класний керівник групи КОБ-20, Олійник Надія Петрівна підсумувала, що ми повинні знати і пам’ятати історію, а також примножувати свої знання.
Книжкова виставка «Покрова свята покровителька козацтва і воїнів України» була дуже доцільною, оскільки нею зацікавилася велика кількість молодих людей.