05 жовтня 2019 року у Національному університеті харчових технологій відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь студенти та викладачі Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ Учасники Дня відкритих дверей могли оглянути виставку досягнень інститутів і факультетів університету і завітати до навчальних і наукових лабораторій, поспілкуватися з керівництвом, викладачами і студентами. Лайфхаки щодо вступу до […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/0-02-0a-5d3a7f7321e38b314686005517b1b2bc3b474e3ccdc42c9fdfb7b97f4e198662_578bfe08-1-1210x642.jpg)