![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/Foto-2017-059-1210x642.jpg)
Кажуть, що подорожі множать усі людські емоції. А якщо це мандрівки студентські, то враження закарбовуються назавжди.
Cтуденти спеціальності «Туристичне обслуговування» разом з викладачами фахових дисциплін Н. Ю. Бучинською та О.П.Котіль відвідали Національний заповідник «Давній Галич» – комплекс пам’яток історії та культури стародавнього Галича та Галицько-Волинської держави ХІІ-ХІІІ століття.
А студентам-першокурсникам запам’ятаються не лише цікаві туристичні об’єкти Галича та Крилоса, але й ритуал їх посвяти у туристи, організований студентами третього курсу коледжу.