![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/0-02-0a-21981cd0f7046ce2c8d1d4ccd01bcdbd7191ed67231fecda0715193b55701702_e89851ad-1210x642.jpg)
31 жовтня 2019 року студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ побували на Львівському міжнародному форумі туризму та гостинності, який проходив в Палаці Мистецтв.
Студенти ознайомились із сучасними тенденціями індустрії гостинності, туристичними продуктами та пропозиціями турагентств і туроператорів – учасників форуму, інфраструктурою ринку туристичних послуг України, технологіями обслуговування туристів, а також з макетами готельно-оздоровчих комплексів, довідалися як правильно облаштовувати готель. Також мали можливість поспілкуватися із досвідченими фахівцями індустрії гостинності, переглянути експозиції підприємств.
Студенти мали змогу ознайомитись з сучасним устаткуванням ЗРГ, з дезинфікуючими засобами, які відповідають системі HACP, сучасним посудом ЗРГ, продегустувати крафтові продукти.
Пізнавальним виявився не тільки форум, а й топові туристичні об’єкти Львова, які разом зі своїми наставниками відкрили майбутні туризмознавці.