До Дня маркетолога для груп даного фаху, а саме М-6 та М-8, викладачем Мажак Зоряною було проведено заняття-квест “Бізнес від закупівлі до продажу” з дисципліни “Організація закупівлі та продажу”. Заняття дало можливість закріпити отримані теоретичні знання, охарактеризувати наявний асортимент в торгових підприємствах м. Івано-Франківська, ознайомитися і проаналізувати етапи формування та запропонувати конкретні рекомендації, щодо покращення […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/Zanyattya-kvest-1210x642.jpg)