У міжнародний день кухаря, 20 вересня, студенти випускних груп почастували присутніх смачними стравами з м’яса, риби та овочів, приготованих на вогні. Цей захід також входив до запланованих під час декади циклової комісії з харчових технологій. Попереднє Наступне Попереднє Наступне Як зробити страви на грилі кориснішими Рівень канцерогенів та кінцевих продуктів глікації можна зменшити: готуйте нежирні […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/Stravy-na-vogni.1-1210x642.jpg)