Сьогодні по-справжньому величний день – свято знань, яке зібрало молоде покоління українського народу, що зробило всій вибір навчатися в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій. Серед багатьох традицій, що склалися в нашому закладі, є одна з найповажніших! А саме: щороку, у вересні, сотні першокурсників посвячуються у багаточисельну сім’ю учнів та студентів […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2021/09/yzobrazhenye_viber_2021-09-20_09-16-16-091-1210x642.jpg)