![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2021/04/179290114_761696627870637_7891440665757598236_n-960x642.jpg)
Напередодні Великодніх свят другий день поспіль Службою у справах дітей (Служба дітей ІФ ) організовано майстер-клас з декорування великодньої паски та святкового пряника для дітей, які потребуть особливої соціальної підтримки.
Діти з великим захопленням декорували пасочки та святкові пряники.
Кожна пасочка вийшла неповторна, а святкові пряники після оздоблення глазур’ю перетворились у солодкі різнобарвні писанки.
Майстер-клас з декорування пасочок та писанок приніс багато задоволення для дітей-учасників майстер-класу.
Велике спасибі майстрам Івано-Франківський коледж РСіТ НУХТ Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму за цікавий майстер-клас для дітей.