Цьогоріч минає 35 років від дня Чорнобильської трагедії у нашій країні. Традиційно і у ВСП «Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму» вшановують ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом. Чорнобильська катастрофа – екологічно-соціальна […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2021/04/chornobyl-1210x642.jpg)