29 січня 2021 року у ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ» відбулася урочиста подія – перший випуск груп 2021 року. З привітальним словом до випускників звернулися адміністрація коледжу та викладачі, які привітали “винуватців свята”. На підставі рішення кваліфікаційної комісії студенти отримали дипломи за професією «Офіціант, бармен»». Сьогодні випускники отримали дипломи — це […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2021/01/yzobrazhenye_viber_2021-01-29_06-02-05-960x642.jpg)