08 жовтня 2020р. у ВСП « Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ», відповідно до Положення про порядок обрання представників з числа студентів, для участі у виборах ректора Національного університету харчових технологій, вибрали представників студентської спільноти для голосування. Представники обиралися шляхом прямих таємних виборів студентами факультету. Усі студенти денної форми, які навчаються у […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2020/10/yzobrazhenye_viber_2020-10-08_13-41-14-1210x642.jpg)