В Івано-Франківському фаховому коледжі ресторанного сервісу і туризму викладачі проводять цікаві та професійно-спрямовані заняття. 08 жовтня на практичному занятті з дисципліни “Організація обслуговування” група РО-7 разом з викладачем спецдисциплін Лилак Галиною Михайлівною працювала творчо і цікаво. Практична робота в коледжі – це навчально-пізнавальна діяльність, у процесі якої студенти виконують практичні дії з різними предметами (натуральними […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2020/10/2-viber_2020-10-08_16-23-10-1210x642.jpg)