![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2020/10/yzobrazhenye_viber_2020-10-08_16-07-08-1210x642.jpg)
Майбутні фахівці з туристичного обслуговування, а сьогодні – студенти групи ТО-6 спеціальності «Туризм» стали розробниками та організаторами екскурсії за маршрутом Івано-Франківськ – Коломия – Косів – Криворівня – Верховина – Ворохта – Івано-Франківськ.
Цікаві туристичні об’єкти, атракції на маршруті, пісні, веселі пригоди та незабутній настрій вони подарували і собі, і студентам туристичного напряму молодших курсів.
А найбільш пам’ятною ця мандрівка стане для студентів Любомира Федоріва та Нелі Припхан, які успішно дебютували як екскурсоводи.