08 лютого 2020 року на базі університету імені Короля Данила (м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця, 35) відбувся фінальний етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. Дипломом ІІ ступеня нагороджена студентка Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ Стахів Марія. Грамотою Івано-Франківської обласної адміністрації департаменту освіти, науки та молодіжної політики нагороджено […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/0-02-05-08447937a218fbd57578daa385359a0cbd5ac3d00ccdb895981e783ae97e227d_df31ef4b.jpg)