6 лютого 2020 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулося цікаве святкування Міжнародного Дня бармена. Популярність Міжнародного дня бармена постійно зростає, оскільки цю професію починають цінувати все більше. Свою сторінку в розвиток барної справи Івано-Франківщини та України вписали випускники коледжу ресторанного сервісу і туризму, без яких зараз не обходиться жодне святкове дійство […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/0-02-0a-4201a07d4688109edd70f6d837e6ac8e5fc9f72935d87ea11e5e432eecc8c03b_a7728003-1210x642.jpg)