02 грудня 2019 року, в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ, в рамках проведення методичної декади маркетингу та туризму, відбулася студентська конференція на тему «Бізнес-ідеї сучасного покоління». Організували та провели конференцію викладач Олександра Храбатин та директор навчально-тренувальної фірми «Смерічка» Марина Малініна залучивши до заходу студентів ресторанного, туристичного та комерційного напряму. […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/0-02-0a-085d2615e576c881e8663bd04e07e41500ba38b5a5fd544ccb24baca60de4588_a4f1a8a4-1210x642.jpg)