30 листопада 2019 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулися урочистості з нагоди закриття турніру «Шкільна кулінарна ліга – 2019», який третій рік поспіль організований та проведений Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради та нашим коледжем. Учасники команд виконували два практичні завдання. Готували страви: «Овочево – фруктова композиція», […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/0-02-05-b6522f167e893132a593ed9c2ad9239be87a81f6a47a6186fad160db051366a0_1904fc6b-1210x642.jpg)