В Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ 01 жовтня 2019 року відбулося свято «Першокурсника». Ось закінчився відпочинок, тепле і безтурботне літо та закрутила студентів карусель навчального процесу: лекції, практичні, лабораторні , контрольні… До студентів звернулися директор коледжу Віра Кузнецова, голова державної кваліфікаційної комісії – Депутат Микола, менеджери по роботі з кадрами фірми «Надія», студентська […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/0-02-0a-614a248b53f3ca07343a179c2dd76c9b3b844f4931c2067a375f90741210c676_full-1080x642.jpg)