29 березня у ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ» відбулася атестація педагогічних працівників Атестація для кожного викладача – це підсумок великої роботи з безперервного підвищення кваліфікації, вдосконалення педагогічної майстерності, професійної компетентності, здатності розв’язувати надважливі педагогічні проблеми. Члени атестаційної комісії на чолі з головою –директором коледжу Вірою КУЗНЕЦОВОЮ опрацювали 7 атестаційних справ педагогічних працівників колежу, […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/Divchyna-z-noutbukom-3-940x642.png)