https://youtu.be/NDImGEmWlRM21 лютого – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ.Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ.Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/Zagolovky-sajt.-Foto.-Video-1210x642.jpg)