Відкрите заняття з дисципліни “Основи фрілансу” “Нетиповий фріланс” провела в групі М-6 викладач Зоряна Мажак. На занятті викладачка використала авторську методику наскрізного формування завдання в проекти та створення першої студентської Фріланс-біржі. Ця методика дає можливість студентам-випускникам, фахівцям сфери маркетингу, демонструвати набуті знаття та вміння через самопрезентацію бізнес-ідей на одній платформі. Студентська Фріланс-біржа в майбутньому поповнюватиметься […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/11/Frilans-birzha.1-1210x642.jpg)