Екскурсія з групою ГО-8 у “Парк готель” . Студенти отримали хорошу мотивацію для вивчення іноземної мови. Провели діалог “Поселення в номер іноземних гостей”
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/04/Park-gotel.png)
ВСП Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму
Національного університету харчових технологій
Екскурсія з групою ГО-8 у “Парк готель” . Студенти отримали хорошу мотивацію для вивчення іноземної мови. Провели діалог “Поселення в номер іноземних гостей”