![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennya_viber_2022-09-28_16-20-37-745-1210x642.jpg)
З метою організації превентивних заходів в ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ» було організовано та проведено круглий стіл з представниками благодійного фонду «Карітас» на тему: «Протидія людьми».
Аби не потрапити у тенета торгівлі людьми, потрібно просто більше знати. Карітас Івано-Франківськ щороку проводить масштабну інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми. Працівники Карітасу знайомлять з правилами безпечного перетину кордону, умовами легального працевлаштування, їхніми правами та соціальною допомогою.