![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennya_viber_2022-09-29_08-07-05-085-1210x642.jpg)
Святковий флешмоб, туристична пізнавально-розважальна онлайн-вікторина, квест для першокурсників «Туристські лайфхаки», екскурсії «Івано-Франківськ – місто моєї юності» відбулися в коледжі до Всесвітнього дня туризму. Найближчим часом – поїздка в історико-культурні заповідники «Нагуєвичі» і «Тустань».
Подібні заходи у коледжі проводяться систематично, вони розширюють знання студентів про індустрію гостинності, зокрема туризм, готельно-ресторанне обслуговування, формують потребу вивчати рідний край і любов до обраного фаху.