Випускник коледжу Руслан Болотинюк на псевдо Лайт воює кулеметником у складі 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Хлопець вступив у лави Збройних сил України добровільно, без попереднього бойового досвіду та служби в армії. Про це повідомляє на Facebook-сторінці командир відокремленого кулеметного взводу Назарій Кішак, пише Правда.іф. «СПЕРШУ ХЛОПЕЦЬ БУВ РОЗГУБЛЕНИЙ, ВІЙСЬКОВА СПРАВА ДЛЯ НЬОГО БУЛА НОВОЮ, НЕЗНАЙОМОЮ […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2022/09/Boltynyuk-1034x642.jpeg)