У ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ» розпочалися державні екзамени. Студенти груп ресторанного та кулінарного напряму сьогодні успішно склали перший етап державного іспиту – пробні роботи, які проходили за Європейською технологією. Оцінювання підсумкового рівня знань студентів здійснювали незалежні експерти – очільниця департаменту освіти та науки міста, заступниця міського голови Вікторія Дротянко, відомі […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2022/06/zobrazhennya_viber_2022-06-21_13-27-29-671-1210x642.jpg)