15- го грудня у ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ» відбувся цікавий майстер-клас з оздоблення пряників передноворічної тематики, у якому взяли участь учні 5 класу Івано-Франківського ліцею № 2 разом з класним керівником Лідією Сворак. Творчість та радість панували в залі. Учасники майстер-класу розмальовували та прикрашали спеціальною глазур’ю, посипками, конфітюром пряники у […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2021/12/majster-klas-pryanyky-9-1210x642.jpg)