15 вересня 2021 року студенти перших курсів ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ» взяли участь у традиційному заході «День здоров’я та спорту», яке щорічно організовують викладачі кафедри фізичної культури в рамках святкування Дня фізкультурника. Основною метою проведення свята є згуртування колективу групи в дружню команду, зародити командний дух та довідатись про спортивні […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2021/09/yzobrazhenye_viber_2021-09-15_20-36-08-623-1210x642.jpg)