![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/Z-Dnem-pratsivnykiv-harchovoyi-promyslovosti-vitayemo-tyh-hto-zabezpechuye-nas-smachnoyu-j-zdorovoyu-yizheyu.-Nehaj-vse-bude-za-derzhstandartamy-tilky-ekstra-klasu-ta-bez-GMO-1210x642.jpg)
Дорога коледжівська родино!
Вітаємо колектив, студентів з Днем працівників харчової промисловості! У день професійного свята зичу вам гарного святкового настрою, міцного здоров’я, творчої енергії, успіхів та здобутків. Нехай у ваших домівках панує любов, злагода та взаєморозуміння, життя буде солодким, без гірких і гострих спецій, переповнене позитивними та незабутніми моментами. Бажаю усім нам якнайшвидшої перемоги, миру, стабільності та впевненості у завтрашньому дні!