11.04.202211.06.2023Категорія: Відео, Новини коледжу Товстолоби для ЗСУ: З міського озера Івано-Франківська виловили понад сім тон риби. А все для того, щоб приготувати з них консервацію для українських захисників. Переробляють товстолобів, закручують у півлітрові банки і тушкують в Івано-Франківському фаховому коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ. Щодня тут виготовляють дві сотні рибних консерв. Щоб охопити якомога більше роботи, працювати, кажуть, доводиться у дві змінити і навіть у вихідні. #ІФколеджРСіТНУХТ #ДопомогаЗСУ